Haber

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhuriyet Bayramını kutladı

Cumhurbaşkanlığı İrtibat Lideri Fahrettin Altun, “Kültürel mirasımız, coğrafi zenginliklerimiz ve bizi bugün biz yapan değerlerimiz ile birlikteyiz. Cumhuriyetimizin geçmişimizden bugüne kutlu yolculuğunda birlikteyiz. Birlik ve beraberliğimizle Türk Asrına giden yolda gururla ilerliyoruz.” İfadesini kullandı.

Altun, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı münasebetiyle Cumhuriyetin 100. yılına özel hazırlanan videoyu sosyal medya hesabından paylaştı.

Türkiye’nin çeşitli illerinden manzaraların yer aldığı, çocuk, genç ve yaşlıların bayram coşkusundan anların yer aldığı görüntüde, “Vatan sevgisiyle yanan bu yürekler bizim/Dağlardaki özgür kuşlar/Yer, gök , denizler bizim/Cumhuriyet ideali omuzlarımızda yükselsin/Hür halklar dillerden konuşsun/Yürüyelim nice yıllara/Cumhuriyetim daha nice 100 yıllara’ sözlerini içeren Özgür Halk Müziği ” da gerçekleştirildi.

Mesajında, Türkiye Cumhuriyeti’nin 100’üncü yılını gurur ve coşkuyla kutladıklarını belirten Altun, “Kültürel mirasımız, coğrafi zenginliklerimiz ve bizi bugün biz yapan değerlerimizle bir aradayız. Cumhuriyetimizin geçmişimizden bugüne kutlu yolculuğunda hep birlikte, birlik ve beraberlikle Türk Yüzyılına giden yolu açıyoruz.” “Gururla yolumuza devam ediyoruz. Hepimiz Cumhuriyetimizi 100. yıl coşkusuyla gururla selamlıyoruz.” Sözlerine yer verdi.

eskilhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu